قیمت فروش زعفران نرمه یا شکسته با کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

زعفران نرمه چیست؟نرمه زعفران چگونه بدست می آید؟زعفران نرمه چند مدل دارد؟آیا کیفیت زعفران نرمه از سرگل پایین تر است؟قیمت زعفران نرمه چند است؟قیمت زعفران نرمه در بازاردلیل پایین بودن زعفران نرمه چیست؟زعفران نرمه فروش هایپر زعفران از کدام نوع است؟
قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

قیمت فروش زعفران نرمه یا شکسته با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟ آیا می توان به صورت حضوری زعفران نرمه یا شکسته را خریداری کرد؟ آیا به صورت اینترنتی می توان زعفران نرمه یا شکسته را با بهترین قیمت خریداری کرد؟

زعفران نرمه کیلویی با داشتن قیمت بسیار مناسب و در عین حال رنگ دهی عالی باعث شده است که بسیاری از رستوران ها و مصارف خانگی و صنعتی به سمت این نوع زعفران کشیده شوند.

زعفران نرمه دارای عطر و طعم و رنگ قابل قبولی نسبت به دیگر زعفران ها می باشد و برداشت شده در فصل پاییز و دیگر ماه های سال می باشد.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله فروش عمده زعفران پوشال ارزان قیمت را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

زعفران نرمه بیشتر، محصولی از قاینات خراسان می باشد که با توجه به اینکه این منطقه، معدن کشت زعفران می باشد و هر ساله به تعداد بسیار زیادی از این منطقه به خارج از کشور صادرات می شود، زعفران نرمه تولید می شود.

زعفران نرمه چیست؟

نرمه زعفران بین سفیدی و قلم زعفران است که هنگامی که زعفران تازه است به خود رنگ می گیرد و از قدرت رنگی بالایی برخوردار است و دارای قیمت بسیار مناسب تر نسبت به دیگر زعفران ها بوده و بیشتر مناسب آشپزخانه ها و رستوران ها می باشد.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

یکی از انواع زعفران ایرانی، زعفران نرمه نام دارد که در بازار به آن زعفران شکسته هم می گویند.

 

نرمه زعفران چگونه بدست می آید؟

نرمه زعفران هنگامی که زعفران را تمیز و سورت می کنند ممکن است قلم زعفران شکسته شود و زعفران نرمه بدست آید.

در بیشتر موارد برای اینکه سرگل ممتاز از قدرت رنگ بالای برخوردار باشد، زعفران نرمه را از زعفران سرگل جدا می کنند و جداگانه به فروش می رسانند.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

نرمه زعفران خود به تنهایی از قدرت رنگی بالایی برخوردار است که می توان آنرا بخاطر قیمت مناسبش برای رستوران ها و آشپزخانه ها استفاده کرد.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

زعفران نرمه در هنگام جابه جایی ها و حمل و نقل زعفران با حجم بالا، با توجه به فشارها و ضربه های مکررِ وارده بر اثر تغییر مکان، مقداری از آن دچار شکستگی، خرد و نرم شدگی می شود.

زعفران نرمه بیش تر در مواردی مانند؛ مواد اولیه کارخانه ها، آشپزخانه ها، مصارف خانگی، قنادی ها که مشخصات ظاهری و زیبایی محصول اهمیت بالایی ندارد، استفاده می شود.

یکی دیگر از راه های تهیه زعفران نرمه در هنگام ممتاز سازی زعفران دسته، در برخی مواقع مقداری از رشته های آن به دلیل قیچی خوردن، ریز شده و به صورت نرمه جمع می شود.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

این نرمه ها، گاهی با زعفران سرگل نیز همراه می شوند و در گاهی اوقات نیز برای افزایش کیفیت زعفران سرگل، نرمه های زعفران توسط الک از آن ها جدا می گردد و به عنوان زعفران نرمه بسته بندی و وارد بازار می شود.

 

زعفران نرمه چند مدل دارد؟

  • نرمه زعفران دو مدل است یکی قلم شکسته است که از ته قلم زعفران بدست می آید که قدرت رنگ بالایی دارد
  • یک مدل افراد سود جو درست می کنند که به آن نرمه آب زده می گویند که سفیدی زعفران با خود زعفران دوباره رنگ می کنند که کم رنگ تر از حالت قبلی است و از قدرت رنگ دهی پایین تری برخوردار است.

زعفران شکسته یا نرمه با کیفیت اصلی

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

زعفران شکسته یا نرمه آب زده

تفاوت زعفران نرمه یا شکسته آب زده با اصلی

 

آیا کیفیت زعفران نرمه از سرگل پایین تر است؟

برخی افراد، به دلیل ظاهرِ زعفران نرمه، به اشتباه گمان می کنند که این نوع زعفران دارای کیفیت پایینی است که در واقع اینطور نیست.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

زیرا زعفران نرمه، به عبارتی همان زعفران سرگل است که فقط رشته های آن به میزان زیادی شکسته شده و بدلیل این شکستگیِ رشته های قرمز، تنها اندکی از عطر آن کاسته شده است، اما در واقع سایر خواصِ زعفران اولیه را در خود دارد.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله فروش زعفران فله درجه یک را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

اگر از قدیمی ترهای بازار در مورد زعفران نرمه سوال کنید، آن ها همه موافق این هستند که زعفران شکسته، عطر و بوی بیشتری را هم نسبت به دیگر نوع های زعفران دارد.

 

قیمت زعفران نرمه چند است؟

قیمت زعفران نرمه کیلویی، معمولا پایین تر از ارقام لوکس و صادراتی آن قیمت دارد؛ ولی همانطور که در بالا گفته شد، این نوع زعفران با داشتن همان عطر و طعم و کیفیت، مشتریان بسیاری را برای خرید به سمت خود ترغیب می کند.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

از آنجا که زعفران یک ادویه بسیار مفید و پرکاربرد در سطح مصارف خانگی و صنعتی است، شما می توانید همواره اقلام مختلفی از این محصول را در بازار جهت خرید و فروش مشاهده کنید.

 

قیمت زعفران نرمه در بازار

طبیعتاً تمامی مصرف کنندگان زعفران را مشتریان صادراتی تشکیل نمی دهند و بنابراین درشتی رشته های زعفران، کیفیت بسیار بالا، عدم شکنندگی و مسائلی از قبیل بسته بندی زعفران برای تمامی گروه های مشتریان مهم نمی باشد.

در این میان جامعه ی بزرگی از مصرف کنندگان زعفران را افرادی که در آشپزخانه، رستوران، کترینگ و یا تالارها مصرف بالایی از زعفران دارند، تشکیل می دهند.

برای این قبیل مشتریان، زعفران نرمه از بهترین موارد موجود است.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله فروش زعفران عمده اعلا قائنات را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

در واقع قیمت زعفران نرمه، بسیار مناسب است؛ در مقابل هیچ تفاوتی به لحاظ کیفیت و عطر و طعم در مقایسه با ارقام لوکس و صادرتی ندارد.

 

دلیل پایین بودن زعفران نرمه چیست؟

تنها دلیل پایین بودن قیمت زعفران نرمه در بازار، شکستگی و خرد بودن کلاله های زعفران در آن است که موجب می شود، با نرخ های پایین تری عرضه شود.

بنابراین مشتریانی که به دنبال خرید زعفران ممتاز به صورت کیلویی و یا بسته بندی با بهترین نرخ هستند، می توانند زعفران نرمه را انتخاب نمایند.

قیمت فروش زعفران نرمه با قیمت ارزان

این نرمه ترکیبی است از قلم های شکسته زعفران در هنگام عملیات پاک یا همان سرگل قلم شکسته میشود به همراه مقادیر اندک گرد و پودر زعفران.

 

زعفران نرمه فروش هایپر زعفران از کدام نوع است؟

اگر بخش بالا را مطالعه کرده باشید،  این محصول بدون بخار زدگی تقدیم مشتریان میگردد و به هیچ عنوان سفید زعفران و از نوع دوم در آن وجود ندارد.

[su_animate]پیشنهاد می کنیم مقاله فروش زعفران درجه یک ایرانی را هم مطالعه فرمایید.[/su_animate]

بعضی از نمونه های مشابه در بازار ترکیبی از سرگل قلم شکسته و سفید زعفران هستند که با بخارزنی تماما قرمز بوده و با قیمتهای ارزانتر عرضه می گردند.

پیشنهاد می شود اگر در خرید زعفران نرمه مهارت ندارید و قصد دارید از جای معتبری خرید زعفران نرمه را انجام دهید، با استفاده از روش های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

author avatar lazy
خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

تلگرام: saffronghorbani

ایمیل: hypersaffron.com[at]gmail.com

گروه هایپر زعفران شما را به خرید بهترین زعفران صادراتی با برگه آزمایش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /home/hypersaf/public_html/wp-includes/functions.php on line 5653

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.