مشاوره قبل از خرید محصول
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

چگونه زعفران باکیفیت را تشخص دهیم؟

زعفران یکی از گران‌ترین ادویه‌های دنیاست و برای انتخاب زعفران خوب باید به موارد زیر توجه کرد:

  1. رنگ زعفران: زعفران خوب باید رنگ قرمز شدیدی داشته باشد.
  2. عطر و بو زعفران: بوی زعفران خوب بسیار خوشبو و رو به تلخی است و باید مطمئن شوید که زعفرانی که انتخاب می‌کنید، عطر خوبی دارد.
  3. وزن زعفران: سبک بودن زعفران به این معنی است که قابلیت شکستن و خرد شدن آسانتری دارد؛ در حالی که زعفران سنتی سنگین تر است و برای پودر کردن آن نیاز به تلاش و فشار زیادی دارید.
  4. طعم زعفران: زعفران خوب طعم تلخ و شیرینی دارد.
  5. کلاله‌های زعفران: قلم‌های خوب، باید قرمز تیره باشند و دارای سه کلاله باشند.
  6. رنگ زعفران: زعفران خوب قرمز تیره است و هر گرم آن با تعداد قابل توجهی کلاله همراه است.
  7. تاریخ تولید: زعفران خوب تازه است و اگر کهنه شود، قدرت رنگ‌دهی و عطری آن کاهش می‌یابد.
  8. منشأ تولید زعفران: زعفرانی که از مناطقی با آب و هوای خنک، خاک حاصلخیز و کشت بهبودیافته تولید شده باشد، کیفیت بهتری دارد.
  9. مکان‌های معتبر: برای انتخاب زعفران خوب باید به این موارد توجه کرد و از افراد و وب سایت‌های معتبر خرید کرد.
قیمت زعفران نگین صادراتی قائنات

زعفران را بهتر بشناسیم!

مشخصات زعفران صادراتی

آیا کروسین عامل رنگ‌دهی زعفران است؟

کروسین زعفران حاوی عصاره زعفران است که جهت بهبود سلامتی و پیشگیری از بیماری هایی مانند التهاب، اضطراب، افسردگی، پرفشاری، بیماری های قلبی و عروقی، آسم، دیابت مورد بررسی قرار گرفته است.

عامل اصلی رنگدهی زعفران به آن کروسین می‌گویند. این ترکیب، بخش اعظم رنگ سرخ زعفران را تشکیل می دهد. به علاوه کروکین، سایر اجزای مهم زعفران هستند که به خواص مختلفی نظیر طعم، بو و خواص درمانی مربوط هستند.

آیا سافرانال باعث طعم تلخ زعفران است؟

سافرانال یکی از ترکیبات شیمیایی اصلی زعفران است که علاوه بر بوی قوی و رنگ اجزای زعفران، مسئول طعم تلخ آن نیز می باشد.

در زمان برداشت زعفران، سافرانال به صورت طبیعی در اجزای زعفران وجود دارد و به دلیل داشتن خواص ضد التهابی، آروماتراپی و ضد افسردگی، نقش مهمی در افزایش ارزش زعفران درمانی و خواص گیاهی دارد.

سافرانال با تغییراتی در ساختار و روند فرایند خشک کردن زعفران، به دلیل حرارت بیش از حد، فعالیت خود را از دست می دهد و طعم تلخ زعفران کاهش می یابد.

Compositions safranal saffron
زعفران چیست

عامل طعم و بوی زعفران پیکروکروسین است؟

پیکروکروسین، یکی از ترکیبات مهم زعفران است که به دلیل داشتن خواص آنتی اکسیدانی، طعم و بوی مطلوب و همچنین خواص مفید برای سلامتی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

پیکروکروسین، مسئول طبیعی رنگ نارنجی-زرد در زعفران است و علاوه بر آن، به عنوان یک آنتی‌اکسیدان قوی به شمار می‌آید که می‌تواند از آسیب سلولی و پیری زودرس پیشگیری کند.

مطالعات نشان داده‌اند که مصرف پیکروکروسین می‌تواند در کاهش بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی، سرطان و بیماری‌های چشمی، بیماری‌های برونشیال، پیری زودرس و تولید ملانین و غیره، مفید است.

چرا بهتر است ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع زعفران
ارائه قیمت های رقابتی در بازار
پشتیبانی کامل تا رسیدن بار
ارسال بار به تمامی نقاط کشور
تامین محصول برای صادرات
امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی ما با شما

ایمیل مجموعه

hypersaffron.com@gmail.com

درباره هایپر زعفران

باتوجه به نیاز روزافزون کشور و همچنین اعم صادرات محصولات مختلف کشاورزی گروه هایپر زعفران در زمینه پخش و فروش و صادرات زعفران اقدام به فعالیت کرده و در زمره فعالان این بخش می‌باشد.

صداقت در عمل، توجه به کیفیت و بهبود مستمر، توسعه فرهنگ مشتری مداری رعایت استاندارد های ملی و بین المللی رهبری بازار های داخلی از طریق ایجاد مزیت های رقابتی، توسعه کار گروهی، توسعه سیستم نظر سنجی و پیشنهادات بخشی از ارزش های اهمیت دهی هایپر زعفران برشمرده می شوند.

ارتقاء مستمر جایگاه زعفران ایران در سطح ملی و جهانی، توسعه مستمر امکانات و خدمات و توجه به حقوق پیدا و پنهان مصرف کننده اساسی ترین و مهمترین راهبردهای مدیریت گلبان می باشد. بسیاری زعفران را جزو کالاهای سنتی ایران تلقی می نمایند و هایپر زعفران کوشیده است با تلاشی همه‌جانبه تحولاتی مفید را برای این محصول رقم بزند و نقطه آغازی بر صنعت کشاورزی ایران باشد.

مجموعه هایپر زعفران با مساعد بودن شرایط کشت و کار زعفران در استان خراسان جنوبی و حمایت حداکثری کشاورزان، فعالیت خود را به صورت گسترده از این منطقه آغاز نمود. در حال حاضر این بازرگانی تمام محصولات خود را اعم از زعفران، اسپری زعفران، پودر زعفران، زعفران بسته بندی شده و چای و دمنوش زعفران را به شهرهای سراسر کشور ارسال می کند.

این مجموعه در چندسال اخیر توانسته صادرات زعفران به کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین کشورهای اروپایی و آسیایی با بالاترین کیفیت و رضایت ممکن انجام دهد.