فروش اینترنتی بهترین پیاز زعفران

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پیاز زعفرانفروش پیاز زعفرانروش کاشت پیاز زعفراننحوه کاشت پیاز زعفران در گلدانبهترین پیاز زعفرانپیاز سالم باید دارای ویژگیهایی باشد که در موارد زیر ذکر می شود
قیمت پیاز زعفران سال 98

پیاز زعفران در کدام نقاط کشور قابل کشت است؟ قیمت روز پیاز زعفران چند است؟ چگونه میتوان به وسیله اینترنت پیاز زعفران را با اطمینان خرید کرد؟

بهترین نوع پیاز زعفران پیازی است که عاری از قارچ و کنه و بدون آفت که بتوان بهترین زعفران مرغوب را بدست آورد و این پیاز بتواند در شرایط مختلف آب و هوایی و در برابر پوسیدگی استقامت داشته باشد از این رو برای احداث مزرعه جدید زعفران باید بهترین نوع پیاز اصلاح شده را جهت کاشت در ایجاد و ترویج کشت مورد اهمیت قرار داد.

خرید اینترنتی پیاز زعفران

پیاز زعفران به سبب ارزش بالایی که دارد و در تابستان کشاورزان آن را از زمین های کشاورزیشان برداشت می کنند، مشتریان بیشتری دارد و با درنظر گرفتن بازار مصرفی زعفران تعداد افرادی که میل به کاشت پیاز زعفران را دارند روز به روز بیشتر می شود و افراد با خرید اینترنتی و یا به صورت تماس تلفنی توانسته اند پیاز زعفران را تهیه کرده و در جای جای و همه نقاط کشور آن را تهیه و کشت کنند.
همچنین با در نظر گرفتن قیمت کیلویی زعفران و قیمت پیاز زعفران کشاورزان میل بیشتری به خرید پیاز زعفران داشته اند به دلیل تنوع آب هوایی کشورمان می توان زعفران را در اکثر نقاط ایران کاشت کرد.

قیمت پیاز زعفران

قیمت روز پیاز زعفران بستگی به عرضه کشاورز و تقاضای مشتری دارد و کیفیت روی قیمت پیاز زعفران در هر منطقه تاثیر به سزایی دارد. لزا باید به این نکته توجه داشته باشید که، در مناطق شمال و جنوب کشور به دلیل شرجی بودن هوا باید در تابستان از پیاز زعفران مراقبت شود تا رطوبت زیاد باعث پوسیدگی پیاز نشود. از این رو زمان کشت پیاز زعفران را از اواخر اردیبهشت تا پایان مهر ماه در نظر می گیرند.

قیمت پیاز زعفران سال 98

برخی از کشاورزان نمی توانند برای سوالاتی که در رابطه با خرید پیاز زعفران دارند پاسخی موجهی پیدا کنند سایت هایپر زعفران به عنوان بزرگترین عرضه کننده پیاز زعفران در ایران می تواند جوابگویه سوالات مشتریانی که بهترین پیاز زعفران را خریداری می کنند را باشد.

فروش پیاز زعفران

فروش پیاز زعفران از اواخر اردیبهشت شروع و تا مهرماه ادامه دارد اما بخاطر شرایط آب و هوایی نمی توان در اردیبهشت ماه تا مرداد بتوان این جابه جایی را انجام داد زیرا شرایط آب و هوایی مساعد نیست مگر در صورتی که پیاز زعفران در دسترس کشاورز باشد و فروشنده واقعی پیاز زعفران کسی است که می تواند بهترین پیاز زعفران اصل را برای خریداران آماده و ارسال نماید و برای کاشت پیاز زعفران نظرات و الگوهای مختلفی وجود دارد و تمام کارشناسان دارای نظرات متفاوتی برای آماده سازی زمین و کشت پیاز زعفران هستند اما ما بر اساس تحقیقات و مطالعاتی که در زمینه های کاشت ،داشت و برداشت پیاز زعفران به صورت اصولی انجام داده ایم بهترین نتیجه را در مورد بحث چگونگی کاشت بدست آورده ایم.

قیمت پیاز زعفران سال 98

فرض کنیم که قصد کاشت پیاز در زمینی به ابعاد 50در 50 را داشته باشید اگر کاشت به وسیله تراکتور باشد باید مقدار بیشتری مثلا 260 الی 270 کیلو پیاز لازم است ولی برای همین متراژ به وسیله کارگر حدودا 230تا 240 کیلو پیاز زعفران مرغوب لازم است و اصولا براساس تحقیقات کارشناسان ما برای هر متر مربع یک کیلو پیاز لازم است درضمن باید به چند نکته مهم برای کشت پیاز زعفران توجه کرد.

نکته اول: زمینی که برای کاشت پیاز زعفران آماده سازی می کنید نباید قبلا در آن پیاز زعفران کاشت شده باشد و ترجیحا باید در آن محصولاتی مثل جو ،نخود ،یونجه و غیره بکارید تا زمین شما برای کشت پیاز زعفران آماده شود.

نکته دوم: حتی المقدور کشت پیاز زعفران توسط دستگاهای کشت پیاز انجام نشود و سعی کنید تا پیاز را به صورت دستی و با استفاده از کارگر به صورت منظم در زمین کاشت کنید.

نکته سوم: س از کاشت پیاز زعفران باید به مسائلی هم چون آبیاری منظم و کافی ، وجین و کود دهی به موقع توجه کنید.

قیمت پیاز زعفران سال 98

روش کاشت پیاز زعفران

روش کاشت زعفران به صورت خلاصه توضیح داده می شود:

اولین روش برای کاشت استفاده از زمین شخم زده و مسطح شده است و به آن کود های حیوانی به خصوص کود گاوی یا کمپوست اضافه و با در نظر گرفتن شیب زمین و دبی آب، زمین ها را کرت بندی یا مرز بندی می کنند و باید عرض کرت 5 تا 7متر و طول کرت حداکثر 50متر باشد و عمق گودی 15تا17سانت و 20سانت برای مناطقی که سرما و گرمای سوزناک تری دارند کاشت می شود و طول وعرض گودی ها از یکدیگر 20 سانت می باشد.

خرید و فروش پیاز زعفران

بعد از آبیاری اول زمین (بسار آب)در طول یک هفته انجام می شود و بعد سله شکنی می کنیم تا تیج ها و گل ها راحت تر به سطح زمین بیایند. بعد از 10 تا 18 روز گلها به مرور زمان ظاهر شده و به مدت 10 تا 15 روز گلدهی به صورت متوالی ادامه پیدا می کند.

آبیاری دوم (زائیج آب) که در روزهای آخر گلدهی و بعد از برداشت تمام گلها که تقریبا 25تا 30 روز از آبیاری اول طول میکشد آبیاری می کنند.

آبیاری سوم (کولش آب) 20 روز بعد از آبیاری دوم باید زمین زعفران وجین شده و علف های هرز را درو و بعد از آن کود دامی یا معدنی به زمین تغذیه میشود.

آبیاری چهارم بستگی به سال آبی دارد که با در نظر گرفتن میزان بارندگی در منطقه اگر زمین نیاز به آب پیدا کرد و هوا سرد و یخبندان نباشد آبیاری انجام می شود.

آبیاری پنجم (زردآب) از مهم ترین و موثر ترین آبیاری است که در اوایل اردیبهشت که برگهای پیاز زعفران شروع به زرد شدن می کند اقدام به آبیاری می کنیم.

قیمت پیاز زعفران سال 98

نحوه کاشت پیاز زعفران در گلدان

همانطور که گفته شد بعد از خرید زعفران بهتر است پیاز زعفران را در جایی دور از رطوبت قرار دهیم تا از پوسیدگی آن جلوگیری شود بعد از اینکه مقدار مورد نیاز خود را خریداری کردید مقدار پیاز مورد نظر را در گلدان های سفالی بزرگ گذاشته و داخل هر گلدان را به پنج قسمت و در هر یک از این پنج قسمت پنج عدد پیاز را در چاله هایی به عمق 15 سانتی متر میتوان کاشت و ده روز پس از کاشت ،آن را آبیاری کرد و تا فصل بهار آب باران و یا برف ذوب شده برای آن کافیست.

زمان رشد پیاز زعفران در فصول پاییز و زمستان و در اوایل بهار است کشاورزان و دیگر خواستاران پیاز زعفران می توانند آن را در مزارع و یا در باغچه و علل خصوص در گلدانهای سفالی در تراس یا بالکن رو باز و به طریق ذکر شده نسبت به کاشت این گیاه ارزشمند اقدام کنید.

قیمت پخش پیاز زعفران اصلاح شده

درضمن به خاطر بسپارید برای کاشت پیاز زعفران در گلدان بهتر است گلدانی را انتخاب کنید که منافظی برای خروج آبهای اضافه داشته باشد و کف گلدان سنگریزه بریزید و به بقیه حجم گلدان خاک سبک اضافه کنید سپس چند عدد پیاز زعفران را در کنار یکدیگر بکارید و گلدان را ابتدا به محل کم نور و خنک منتقل کرده و وقتی جوانه های آن رشد کردند گلدان را به آن قسمتی از خانه که نور کافی دارد و گرم باشد انتقال دهید از آن پس به تدریج پیاز زعفرانی که کاشته اید رشد میکند و هر قدر نور و گرما بیشتر باشد سرعت رشد جوانه های پیاز زعفران بیشتر خواهد بود.

نکته دیگری که حائز اهمیت است و باید به آن توجه شود آبیاری زعفران در گلدان است پیاز زعفران به آب زیادی احتیاج ندارد لزا در فاصله دو آبیاری خاک را خشک نگهدارید و بعد از اتمام عمر برگهای آن آبیاری را قطع کنید.
مرحله بعدی برای کاشت پیاز زعفران تقویت خاک گلدان برای آن است برای تقویت این گیاه بهتر است از خاکبرگ،ماسه و یا خاک باغچه استفاده کنید ..این خاک ها را باهم مخلوط کرده و در گلدان بریزید بهتر است در این ترکیب از ماسه بیشتری استفاده شود.

قیمت پیاز زعفران صادراتی

و مرحله دیگر کوددهی به گیاه زعفران در گلدان است ؛زمانی که عمر گلهایش به اتمام رسید هر هفته با کودهای تقویتی آن را تغذیه کنید سپس زمانی که برگ های آن خشک شد دیگر به آن کود ندهید.

بهترین پیاز زعفران که به عنوان بذر در زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد را می توان از بازارهای خرید و فروش اینترنتی مورد اطمینان و معتبر تهیه کرد.

از آنجایی که معاملات پیاز زعفران بسیار سود آور و خوب است از این رو بسیاری از بازارهای خرید و فروش اینترنتی زعفران در زمینه عرضه کشاورز و تقاضای مشتری انواع پیاز وارد شده می کنند و نظر خریداران و مشتریان زیادی را به سمت خرید این گیاه با ارزش جلب کرده اند.

بهترین پیاز زعفران

لازم به ذکر است که بهترین پیاز زعفران ،پیازی است که بتواند محصول دهی کشاورز را در سالهای متوالی تضمین کرده و پس از کاشت احتمال رویش این محصول در سطح قابل قبولی قرار داشته باشد
زعفران از راه پیازچه هایی که در عمق 15و20سانتیمیتری زمین کاشته می شود تولید میشود پیاز زعفران در مقابل سرما و گرما به شدت مقاوم بوده و لزا از راه پوشال هایی که در اطراف پیاز وجود دارد در مقابل تغییرات آب و هوایی مقاوم تر می شود.

قیمت پیاز زعفران سال 98

پیازچه زعفران در مناطقی که آب و هوای سردی دارد و بارندگی زیاد است بهتر از مناطق گرم سیر عمل میکند و از دلایل اصلی که باعث تمایز و تفاوت زعفران مرغوب از زعفران نامرغوب می شود آب و هوای مکانی است که زعفران در انجا کشت شده است بنابراین هر چقدر منطقه سرد سیر تر باشد ارزش زعفران بالاتر و بیشتر میشود.

زعفران به دلیل طبع گرمی که دارا است تا حدود زیادی می تواند در مقابل هوای سرد مقاومت کند پیاز زعفران توسط پیازاصلی به نام پیاز مادری به پیاز جدید یا پیاز دختری تکثیر می شود.و فصل تکثیر پیاز مادری در آذر ماه هر سال شروع می شود و تا ماه فروردین این افزایش و تکثیر به اتمام می رسد.

پیاز سالم باید دارای ویژگیهایی باشد که در موارد زیر ذکر می شود

پیاز سالم باید عاری از هرگونه آفت یا به عبارتی عاری از هر گونه کنه و قارچ باشد در صورت خرید پیاز زعفران اگر با پیاز مشکوکی مواجه شدید که دارای قارچ است باید قبل از کاشت در زمین آن را داخل محلول قارچ کش به مدت ده تا بیست دقیقه قرار داده شود تا بیماری قارچی پیاز از بین برود.

برای مقابله از قارچی شدن پیاز زعفران باید از آبیاری مزرعه در هوای گرم خودداری شود تا شرایط برای تولید قارچ و کنه بر روی پیاز صورت نگیرد پیاز زعفران همانند رشته های سرخ رنگ زعفران انواع گوناگونی دارد که هر نوع این پیازها قیمت متفاوتی دارند.

خرید انواع پیاز زعفران درجه یک
خرید انواع پیاز زعفران درجه یک

گونه اول پیازهایی هستند که ممکن است دارای خاک باشد یا اینکه نباشد گونه دیگر وزن پیاز زعفران است که یا سبک است یا سنگین و گونه بعدی منطقه پیازی که زعفران کشت شده زیرا روی پیاز تاثیر دارد.

با تمامی اینها نمی توان قیمت دقیقی را عنوان کرد اما برای باخبر شدن از قیمت پیاز زعفران با ما تماس بگیرید.

لزا نوع پیاز میبایست در اندازه های درشت تا متوسط تهیه شود و با روشی صحیح که قبلا گفته شده در زمین های کشاورزی کاشت شود و آبیاری آن درست و به موقع انجام گیرد.

برای خرید پیاز زعفران لازم است مشتری برای تهیه این محصول بهتر است چندین پیاز را ببیند و در نهایت پس از مقایسه و قیمت، بهترین و ب صرفه ترین پیاز زعفران را انتخاب کرده و در نهایت سفارش خود را برای خرید آن نهایی کنید.

از آنجایی که پیاز زعفران محصولی است که کیفیت های مختلفی دارد و ریز و درشت بودن و نوع آن برای مشتری حائز اهمیت است در نتیجه بهتر است مشتری قبل از خرید رویت کامل از کالای خود داشته باشد.

فروش پیاز زعفران

پیاز زعفران گیاهی است که در مناطق نیمه گرمسیری و در نقاطی که دارای زمستان های ملایم و تابستان گرم و خشک باشد بخوبی می روید.

مقاومت پیاز زعفران در مقابل سرما زیاد است ولیکن چون دوران رشد آن مصادف با پائیز و زمستان و اوایل بهار است طبعا در این ایام به هوای مناسب و معتدلی نیازمند است. در دوران خواب یا استراحت گیاه یعنی در تابستان بارندگی یا آبیاری برای آن مضر است بنابراین کشت و کار این گیاه در مناطق شمالیه کشور معمول نیست.

زمین های کشاورزی که در معرض آفتاب و بدون درخت که ضمن قرار گرفتن در معرض بادهای سرد نیز باشد برای رشد پیاز زعفران مناسب است. خاک مناسب برای پرورش پیاز زعفران از آنجایی که پیاز زعفران مدت نسبتا زیادی 7الی 5سال در زمین می ماند بهتر است خاک زمین سبک یا ترکیبی از شن و رس باشد که پیاز بتواند در این مدت علاوه براینکه از زمین تغذیه کند در مقابل شرایط خاص منطقه ای مقاومت نماید.

بنابراین جهت رشد و نمو مناسب پیاز زعفران مرغوب و مطلوب بهتر است زمین ها حاصلخیز و رهکشی شود.

خانم ابراهیمی
خانم ابراهیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

فروش: خانم ابراهیمی

راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09152612804

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

تلگرام: saffronghorbani

ایمیل: hypersaffron.com[at]gmail.com

گروه هایپر زعفران شما را به خرید بهترین زعفران صادراتی با برگه آزمایش دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما  از طریق واتساپ ارتباط بگیریم.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.